Witam na naszej nowej platformie. Jesteśmy obecnie na etapie wprowadzania towaru do sklepu internetowego. Wkrótce zaprosimy Państwa na zakupy.

BHZ Hoffmann zajmuje się projektowaniem oraz dystrybucją artykułów do pakowania prezentów. To polska firma z 25-letnim doświadczeniem w branży, zdobytym dzięki współpracy z wieloma, zarówno polskimi, jak i zagranicznym partnerami handlowymi. W codziennej pracy stawiamy na szybki i dynamiczny rozwój. Dzięki otwartości na potrzeby rynku oraz w pełni profesjonalnej obsłudze naszych Klientów, wypracowaliśmy sobie miano jednego z największych kreatorów i dystrybutorów torebek do prezentów w Polsce.

Nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę i dostosowywać ją do Państwa potrzeb. Oprócz torebek laminowanych, w naszym katalogu znajdziecie Państwo papier prezentowy, luksusowe notesy, stickery oraz opakowania i akcesoria do win.

Dla wygody naszych Klientów, przedstawiciele firmy działają na terenie całej Polski. Dodatkowo, dział handlowy dba o kontrahentów w całej Europie. Głównymi rynkami eksportowymi BHZ Hoffmann są: Francja, Niemcy, Słowacja, Czechy, Austria, Holandia, Belgia, Rosja, Białoruś, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina oraz kraje nadbałtyckie.

Gwarantujemy Państwu rozmaitość wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach, sobie pozostawiając zadowolenie naszych klientów. Zachęcamy do współpracy.